rhy.fi
Yhteystiedot

KIURUVEDEN RIISTAHOITOYHDISTYS

Rantalantie 30 As 1, 74700 Kiuruvesi
kiuruvesi@rhy.riista.fi
050-534 9680
RHY-numero 456

 

Riistanhoitoyhdistyksen toiminnanohjaaja   Risto Juntunen   kiuruvesi@rhy.riista.fi
050-534 9680
 
           
Riistanhoitoyhdistyksen puheenjohtaja   Hannu Kemppainen   hkemppainen@gmail.com
0405448337
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varapuheenjohtaja   Henrik Kärkkäinen   karkkainenhenrik@gmail.com
0443499419
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Mika Luttinen   rusmoona@gmail.com
0401891700
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Kari Martikainen   karisa.martikainen@gmail.com
0400510727
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Pekka Kumpulainen   pekka.juhani48@gmail.com
0500904205
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Heikki Rönkä   heksa.ronka@gmail.com
0503027109
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Hannele Saastamoinen   hannelesaastamoinen@gmail.com
050569 189
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Antti Tossavainen   antti.tossavainen@hotmail.fi
040783031
 
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen   Olli Honkaviita   olli_honkaviita@hotmail.com
0503299286
 
           
RHY:n edustaja riistavahinkojen maastokatselmuksessa   Risto Juntunen   rantalantie30@gmail.com
050-534 9680
 
Jäljestyskoiran ohjaaja, hirvi, pienet hirvieläimet   Heli Niskanen   Kiuruvesi
niskanen.heli@gmail.com
0400 783 378
 

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua